Luottamusmiehet

LUOTTAMUSMIESTEN TOIMITILAT

Iso-Severi

Leväsentie 3

70700 Kuopio

LUOTTAMUSMIEHET 2018 - 2021

 

PÄÄLUOTTAMUSMIEHET

KVTES:n/ AVAINTATES pääluottamusmies

Reijo Räsänen puh. 044-4260030, reijo.rasanen@servica.fi

vara Tuula Ronkainen puh. 044-4260521, tuula.ronkainen@servica.fi

TTES/TS:n pääluottamusmies

Mika Savolainen puh.044-4260185, mika.savolainen@servica.fi

 

ALAKOHTAISET LUOTTAMUSMIEHET

Laitos- ja välinehuollon luottamusmies

Eini Kirsikka-aho puh.044-4261229, eini.kirsikka-aho@servica.fi

(Einin ajankäyttö 2 pv/vko luottamusmiehenä ja 3 pv/vko työsuojeluvaltuutettuna)

vara laitos- ja välinehuollon luottamusmies Päivi Ahonen puh. 044-4261857

Ruokapalveluiden luottamusmies

(ajankäyttö perjantaisin)

Leila Riekkinen, 044-4260600 leila.riekkinen@servica.fi

vara Jarkko Niskanen, 044-4260492 jarkko.niskanen@servica.fi

Logistiikan luottamusmies

Alpo Föhr, 044-4260455, alpo.fohr@servica.fi

LVIS luottamusmies

Simo Heikkurinen puh.044-4260 218, simo.heikkurinen@servica.fi

KYS tekniikka luottamusmies

Kristiina Kotilainen puh.044-4260 238, kristiina.kotilainen@servica.fi